TR EN AR

KURUMSAL

1996 yılının başlarında büyük bir heyecan ve azim ile başladığımız makine üretme çalışmaları, Jumbo Bobin Dilimleme makineleri ile hayat buldu. Devamında 1999 yılına geldiğimizde Türkiye’de bir ilk olan ve günümüz’dede halen üretimi devam eden Etiket Kalite Kontrol makinelerini üretmeye başladık. Sonraki yıllarda başta Etiket sektörü olmak üzere Esnek Ambalaj sektörüne yönelik bir çok farklı isim altında makine üretimi gerçekleştirdik, bunları başlıca şöyle sıralaya biliriz; Esnek Ambalaj sektörü için, Rotogravür Baskı makineleri, Flexo Baskı makineleri ve Laminasyon makineleri diyebilir. 2012 yılına geldiğimizde ise tamamıyla Etiket sektörüne yönelik çalışmalarımıza ağırlık verdik, bu anlamda yine Türkiye’de bir ilk olarak Shrink Sleeve etiket üretimine yönelik, Shrink Sleeve Seaming (yapıştırma), Shrink Sleeve Qality Control (kalite kontrol) ve Shrink Sleeve Cutting (tabakalama) makinelerini üretmeye başladık ve halen devam etmekteyiz. 2018 yılına geldiğimizde ise yine Türkiyede bir ilk olarak, Core Cuntting (otomatik karton göbek kesme) makinelerini siz değerli tüketicimiz ile buluşturduk. Ve 2019 yılına geldiğimizde yine, yeniden Türkiye’de bir ilk olarak Ful Servo kontrollü ve üst’ten yüklemeli UV. Flexo etiket baskı makinesini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuş olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

1996 yılında büyük bir heyecan ve azim ile başlayıp, halen devam eden bu yolculuğumuzda siz değerli müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeyi sürdüreceğiz.

MİSYONUMUZ

Yaptığımız işi sürekli geliştirme anlayışıyla, bilgi ve teknolojimizle, ürün ve hizmetimizi, değişen toplum anlayışının değişen beklentilerine uygun hale getirmek.
Müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmak ve sunduğumuz yaratıcı fikir, hizmet ve çözümlerle başarılarını desteklemek.
Çevre ve topluma karşı sorumluluklarımızı eksiksiz olarak yerine getirmek.
Tüm çalışanlarımızı teşvik etmek ve başarılarını ödüllendirmek yoluyla da potansiyellerinden azami ölçüde yararlanmak ve faydalanmak.
Varlıklarımızın değerini arttırmak, tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımız için güvenirliğimizi arttırmak.
Tedarikçilerimizle uzun süreli ve ülkemize değer katan işler yapmak.

VİZYONUMUZ

Doğru üründe maksimum kalite ve optimum fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesi ile tüketicinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.
Sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak ulusal anlamda sektör lideri olmak.
Uluslararası düzeyde ise faaliyet göstermiş olduğumuz alanda markalaşarak, kendisini kabul ettirmiş öncü bir şirket haline gelmek.

KALİTE

Firmamız toplam kalite yönetimini benimseyen ve uygulayan, üretim teknolojilerini yakından takip eden ve sisteme dahil eden, dolayısı ile başta müşteri memnuniyetini ve kaliteli üretimi ilke edinmiş bir yönetim anlayışına sahiptir.
+90 212 494 27 20